Resultats Temp. 2017/18

Resultats Temp. 2017/18

Tots els resultats de competicions de lliga, campionats, trofeus, i més…

⇒ RESULTATS I PUNTUACIÓ LLIGA CATALANA – FCN

• FINAL TERRITORIAL BENJAMÍ – C.N. Sant Andreu 8,9 i 10/06/18

• COMPETICIÓ AL C.N. PREMIÀ – Premià 16/06/18

• TROFEU CIUTAT DE GIRONA – Girona 9/06/18

• COPA CATALANA DE BASE INFANTIL (GRUP C) – Tarragona 2/06/18 

• COPA CATALANA DE BASE ALEVÍ (GRUP D)- Cambrils 2/06/18

• CAMPIONAT PROVINCIAL GIROSONA ALEVÍ – Girona 26/05/18

• FONS I ESTILS ALEVÍ – Lloret de Mar 19/05/18

• TROFEU FESTES DE MAIG – Badalona 12/05/18

• 7a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 5a PREBENJAMÍ – Lloret de Mar 12/05/18

• TROFEU MERCAT DEL TRASTO – Torelló 5/05/18

• TROFEU FIRES I FESTES – Figueres 5/05/18

• 7a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Centelles 21/04/18

• 5a JORNADA DE LLIGA INFANTIL I PRESA DE TEMPS ABS – Lloret de Mar 14/04/18

• 4rt OPEN AQUAMASTERS – Granollers 14/04/18

• TROFEU MERCAT DEL RAM – Benjamí i Aleví (Sessió tarda)- Vic 7/04/18

• TROFEU MERCAT DEL RAM-CIRCUIT GIROSONA(Sessió matí)- Vic 7/04/18

• 6a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 4a PREBENJAMÍ – Roses 24/03/18

• TROFEU DE PRIMAVERA DEL C.N. TERRASSA – Terrassa 24/03/18

• 6a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Centelles 17/03/18

• 4a JORNADA DE LLIGA INFANTIL + PRESA DE TEMPS ABS- Girona 3/03/18

• 5a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 3a PREBENJAMÍ – Platja d’Aro 17/02/18

• TROFEU TRESSERRAS – Banyoles 17/02/2/18

• 5a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Olot 3/02/18

• 4a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 2a PREBENJAMÍ – Santa Coloma 27/01/18

• 3a JORNADA DE LLIGA INF/JUN/ABS – Girona 27/01/18

• 4a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret de Mar  20/01/18

• 3a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ i 1a PREBENJAMÍ – Girona 16/12/17

• 3a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Santa Coloma de Farners  2/12/17

• IX TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA (MASTERS)- Lloret de Mar 25/11/17

• IX TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA – Lloret de Mar 25/11/17

• 2a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ – Figueres 18/11/17

• 2a JORNADA DE LLIGA INF/JUN/ABS I ALEVÍ – Lloret de Mar 11/11/17

• TROFEU SANT NARCÍS PROMESES (Aleví-Benjamí) – Girona 4/11/17

• TROFEU SANT NARCÍS (Inf-Abs) – Girona 4/11/17

• 1a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ – Banyoles 28/10/17

• 1a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Vic 7/10/17

• 1a JORNADA DE LLIGA INFANTIL, JUNIOR, ABSOLUT (FONS I ESTILS) – Centelles 7/10/17