Resultats Temp. 2018/19

Resultats Temp. 2018/19

Tots els resultats de competicions de lliga, campionats, trofeus, i més…

⇒ RESULTATS I PUNTUACIÓ LLIGA CATALANA – FCN

• Artística 3a JORNADA COPA CATALUNYA RUTINES  COMBINADES CAT. II – C.N. Barcelona 9/6/19

• Artística 3a JORNADA COPA CATALUNYA DUETS CAT. III – C.N. Barcelona 8/6/19

• Artística 3a JORNADA COPA CATALUNYA RUTINES COMBINADES CAT. I – C.N. Barcelona 8/6/19

 • TROFEU CIUTAT DE GIRONA – Girona 8/6/19

• COPA CATALANA DE BASE ALEVÍ(Grup D) – Sant Esteve Sesrovires 2/6/19

• COPA CATALANA DE BASE INFANTIL-Grup C (matí) – Lloret de Mar 1/6/19

• COPA CATALANA DE BASE INFANTIL-Grup C (tarda) – Lloret de Mar 1/6/19

• CAMPIONAT PROVINCIAL ALEVÍ – Girona 25/5/19

• FONS I ESTILS ALEVÍ – Lloret de Mar 11/5/19

• 7a JORNADA DE LLIGA BENJAMI i 5a PREBENJAMI – Platja d’Aro 11/5/19

• X TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA – III Trofeu Federació (Matí) – Lloret de Mar 11/5/19

• X TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA – III Trofeu Federació (Tarda) – Lloret de Mar 11/5/19

• TROFEU FIRES (Matí – Infantils i Abs) – Figueres 4/05/19

• TROFEU FIRES (Tarda- Aleví i Benjamí) – Figueres 4/05/19

• Artística 2a JORNADA CAMPIONAT CATALUNYA BENJAMÍ DE FIGURES -Piscina S.Jordi 28/4/19

• Artística CAMPIONAT ESCOLAR RUTINES LLIURES (Categoria B2) – Piscina S. Jordi 27/4/19

• 7a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Girona 27/4/19

• TROFEU SANT JORDI INFANTIL (Matí) – C.E. Mediterrani- 27/4/19

• TROFEU SANT JORDI INFANTIL (Tarda) – C.E. Mediterrani- 27/4/19

• 5a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA DE TEMPS JUNIOR-ABS – Centelles 13/4/19

• TROFEU MERCAT DEL RAM Inf-Abs(Matí) – Vic 6/4/19

• TROFEU MERCAT DEL RAM Aleví- Benj(Tarda) – Vic 6/4/19

• 6a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 4a PREBENJAMÍ – Girona 23/3/19

• 2a FASE LLIGA CATALANA ABSOLUTA – Sitges 23/3/19

• Artística CAMPIONAT ESCOLAR DE FIGURES (Categoria A2) – Piscina S.Jordi 16/3/19

• Artística CAMPIONAT ESCOLAR DE FIGURES (Categoria A1) – Piscina S.Jordi 16/3/19

• 6a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Centelles  16/3/19

• 4a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/PRESA TEMPS JUN-ABS – Vic 9/3/19

• 5a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Figueres 23/2/19

• Artística CAMPIONAT ESCOLAR DE FIGURES (Categoria B2) – Piscina S.Jordi 16/2/19

• Artística CAMPIONAT ESCOLAR DE FIGURES (Categoria C2) – Piscina S.Jordi 16/2/19

• 5a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 3a PREBENJAMÍ – Platja d’Aro 16/2/19

• TROFEU TRESSERRAS – Banyoles 16/2/19

• TROFEU FEDERACIÓ – C.N. Sant Andreu 17/2/19

• Artística CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ- 1a Jornada Nivell II -Piscina S.Jordi 3/2/19

• 4a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 2a PREBENJAMI – Lloret de Mar 26/1/19

• 4a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ- Lloret de Mar 19/1/19

• 3a JORNADA DE LLIGA INFANTIL/ABS – Girona 12/1/19

• LLORET GAMES – sessió dia 4 matí – Lloret de Mar 4/01/19

• LLORET GAMES – sessió dia 3 tarda – Lloret de Mr 3/01/19

• LLORET GAMES – sessió dia 3 matí – Lloret de Mar 3/01/19

• 3a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ I 1a PREBENJAMÍ – Figueres 15/12/18

• 3a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Sta. Coloma de Farners 1/12/18

• TROFEU RAÜL RAMOS- Olot  1/12/18

• 1a JORNADA COPA CATALANA ARTISTICA CATEGORIA I – Sabadell 25/11/18

• 1a JORNADA COPA CATALANA ARTISTICA CATEGORIA II – Sabadell 25/11/18

• TROFEU 25è ANIVERSARI CN LLORET (Tarda) – Lloret de Mar 24/11/18

• TROFEU 25è ANIVERSARI CN LLORET (Matí) – Lloret de Mar 24/11/18

• 2a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ – Roses 17/11/18

• 2a JORNADA DE  LLIGA INFANTIL – Figueres 10/11/18

• 2a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Lloret de Mar 10/11/18

• TROFEU SANT NARCÍS-tarda (Alevins) – Girona 3/11/18

• TROFEU SANT NARCÍS-matí (Infantil/Abs) – Girona 3/11/18

• 1a JORNADA DE LLIGA BENJAMÍ- Banyoles 27/10/18

• FONS I ESTILS INFANTIL, JUNIOR I ABS – Figueres 6/10/18

• 1a JORNADA DE LLIGA ALEVÍ – Centelles 6/10/18